Dysk Cloud - Pamięć w chmurze

Digital logo
Przejdź do treści

Dysk Cloud - Pamięć w chmurze

Digital
Opublikowane według Adrian w VHS · 8 Sierpień 2020
Tags: dyskcloudpobieraniefilmów
  • Pobieraj filmy z dysku Cloud.
Coraz częściej kliencie nie posiadają już komputera, z odtwarzaczem płyt DVD i decydują się na archiwizację nagrać na pamięci USB np. Pendrive. Jednak dobrym rozwiązaniem jest pobieranie swoich nagrań z pamięci w chmurze. Jest to bardzo proste i bezpieczne rozwiązanie. Za pomocą jednego linka przesłanego np. pocztą mail możemy ściągnąć swoje pamiątkowe filmy na dowolny komputer.

obraz 1

  • Pobieranie filmów - co potrzebne?
Wystarczy posiadać odpowiednią ilość wolnego miejsca na dysku w komputerze, dostęp do poczty elektronicznej oraz internet. Od szybkości łącza internetowego zależy, jak Twoje filmy szybko zostaną pobrane. Trzeba się liczyć z tym, że filmy przegrane z kaset analogowych np. VHS, czy pozostałych kaset od kamer mogą zajmować dużo miejsca. Przy ustawieniach standardowych bitrate, jedna godzina filmu może zajmować przeszło 4 GB. Sytuacja się zmienia przy filmach przegranych z taśm filmowych 8 mm. Zazwyczaj te filmy są o wiele krótsze i mniej skomplikowane ze względu np. na skanowanie progresywne (bez przeplotu, jak to ma miejsce na filmach z VHS)

  • Film w chmurze a bezpieczeństwo
Podczas udostępniania filmów jest generowany indywidualny link, do którego ma dostęp tylko osoba zainteresowana. Po pobraniu filmów łącze zostaje usunięta, a same nagrania są przechowywane przez około dwa tygodnie. Jest to czas dla użytkownika, w którym może wszystko posprawdzać. Jeżeli zdarzyłoby się, że coś brakuje, lub jakiś film został przypadkowo utracony, możemy ponownie udostępnić łącze. Przez ten czas warto wykonać sobie kopię zapasową filmów, w razie utraty dysku lub innych sytuacji losowych będziemy mieli dostęp do backup.

  • Jak skorzystać z usługi?
Wystarczy poinformować nas o tym podczas pozostawiania zlecenia lub napisać taką informację w przypadku wysyłki. Korzystanie z naszego dysku w chmurze jest bezpłatne na potrzeby ściągnięcia filmów.


0
recenzje

Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści