Aktualności - Digital

Przejdź do treści

Pozdrowienia z wakacji

Digital
Opublikowane według Adrian w VHS · 28 Lipiec 2020
Tags: wakacjewKołobrzeguurlopwypoczynkowypozdrowieniazwakacji
  • Pozdrowienia z wakacji 2020

W dniach 23.07.2020 - 31.07.2020 firma nieczynna. Przebywamy na urlopie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy :) Z dniem 03.08.2020 wracamy i wszystkie usługi wracają do normy. Ze względu na panującą epidemię zdecydowaliśmy się na urlop w Polsce. Jak zwykle polecamy nasze usługi z zakresu przegrywania filmów 8 mm oraz przegrywania VHS na DVD:

  • Digitalizacja filmów 8 mm

Digitalizację filmów 8 mm wykonujemy na wysokiej jakości skanerach. Wszystkie filmy są skanowane w systemie po klatkowym. Następnie film zostaje poddany obróbce, wszystkie fragmenty, które nie nadają się do oglądania, zostają pominięte. Dodatkowo tam, gdzie jest potrzebne, włączamy stabilizację obrazu, odszumianie i wiele innych filtrów, które uprzyjemnią oglądanie.

  • Skanowanie po klatkowe 8mm

Do tego procesu jest potrzebny odpowiedni skaner. Wyświetlanie filmów za pomocą projektora i ich nagrywanie przynosi słabe efekty.

  • Przegrywanie filmów 8mm

Powierzając nam swoje taśmy, masz pewność, że są w odpowiednich rękach. Mamy wieloletnie doświadczenie w przegrywaniu filmów 8 mm i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

  • Przegrywanie VHS na DVD

Do przegrywania VHS na DVD wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości oraz najnowsze technologie. Niektóre z powierzonych nam kaset są przegrywane na różnych magnetowidach i na końcu montowane z najlepszych fragmentów.

Prezentujemy krótki film z wakacjiBrak komentarzy

Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści