Oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Digital logo
Przejdź do treści

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Digital
Opublikowane według Adrian w VHS · 31 Październik 2020
Tags: prezentrocznicaslubu
Wasz ślub na nowo
Zbliża się rocznica ślubu, a Ty nie wiesz jaki prezent możesz zrobić swojej drugiej połówce? Zdecydowanie polecam wręczyć cyfrową kopię nagrania ślubnego. Nie ma nic bardziej romantycznego, jak obejrzeć swój ślub np. z przed kilkunastu lat. Idealnym połączeniem do ślubnego nagrania będzie butelka dobrego wina, jednak to już według upodobania.

Nagranie z wesela - prezent na rocznicę ślubu
Cyfrowa wersja nagrania weselnego nie jest droga. Najczęściej kopię wykonujemy z kasety VHS dostarczonej przez klienta. Koszt 28 zł. Jak na prezent ślubny jest to mały koszt, a satysfakcja gwarantowana.

Uroczystość weselna na taśmie 8 mm
Wykonanie kopii uroczystości weselnej na wersję cyfrową wiąże się już z większym wydatkiem niż w przypadku kaset VHS. W zależności od długości nośnika waha się od 65 do 120 zł. W dodatku trzeba zlecić tą usługę z trochę większym wyprzedzeniem. Optymalny czas to dwa tygodnie przed rocznica. Jeżeli do rocznicy ślubu zostało mniej czasu, to poinformuj nas o tym, zrobimy wszystko, żeby zmieścić się w wyznaczonym terminie.

Cyfrowy prezent na rocznicę ślubu
Obsługa nowego cyfrowego nośnika jest prosta. W przypadku płyt DVD wystarczy wsadzić płytę do dedykowanego odtwarzacza i wcisnąć ,,play". Pliki są zapisane w standardowym i bardzo dobrze znanym formacie MP4. Nie będziesz miał problemów z odtwarzaniem ich na komputerze.


0
recenzje

Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści