Prezent na Święta Bożego Narodzenia, prezent pod choinkę

Digital logo
Przejdź do treści

Prezent na Święta Bożego Narodzenia, prezent pod choinkę

Digital
Opublikowane według Adrian w VHS · 29 Listopad 2020
Tags: prezentnaswieta
Wyjątkowy prezent pod choinkę
Archiwizacja swoich starych nagrań analogowych jest z pewnością najbardziej oryginalnym prezentem, jakim można obdarować swoich bliskich. Nasze usługi nie kosztują wiele, ale wartość sentymentalna, jaką mają Twoje prywatne nagrania sprzed lat, są o wiele większe niż kubek z indywidualnym napisem, czy podkładka pod myszkę z podobizną obdarowanego. Podczas oglądania filmów świątecznych, między kolejnymi odcinkami Kevina samego w domu, miło urozmaicą Twoje prywatne nagrania z np. przed dwudziestu lat.

obraz swiatczeny

Prezent na święta Bożego Narodzenia to prezent dla wszystkich
Prezent jakim, jest archiwizacja nagrań analogowych, z pewnością będzie wyjątkowy pod każdym względem. W zasadzie nadaję się na obdarowanie każdego — dzieci, żony, męża, babci lub dziadka. Nie polecam jedynie dawać takich prezentów kochance. Wspólne chwile spędzone w gronie rodzinnym dla każdego są bezcenne.

Kupowanie prezentów na święta w połowie grudnia
Kupowanie prezentów świątecznych w drugiej połowie grudnia z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Coraz większe kolejki w galeriach handlowych, zakorkowane parkingi to wszystko sprawia, że zakup prezentów staje się nieprzyjemny. Nasza usługa jest przemyślana w taki sposób, żeby ułatwić Ci życie. Wystarczy zamówić kuriera na naszej stronie po materiały analogowe, a w szybkim czasie otrzymasz gotowe cyfrowe nagrania. W dodatku w wybranej przez Ciebie formie. Może to być płyta DVD, pen drive, przenośny dysk, ewentualnie dla najwygodniejszych możesz ściągnąć nagrania z dysku w chmurze. Wystarczy, że klikniesz link, który prześlemy Ci na e-mail.

Najczęściej wybierane usługi na prezent pod choinkę
Z pewnością największą niespodzianką dla Twoich bliskich będzie obejrzenie filmów zawartych na taśmach szpulowych 8 mm. Często filmy na nich zawarte mają więcej niż 50 lat. Także można zobaczyć i powspominać wiele osób, których na tym świecie już niema. Niestety niewiele osób takie filmy posiada. Do najczęściej wykonywanych kopii cyfrowych na prezent należy z pewnością przegrywanie kaset VHS na DVD. Amatorskie kamery VHS były bardzo popularne w naszych domach w latach 90 -tych. W prawie każdym domu można znaleźć również slajdy ze zdjęciami, które również stanowią dobry pomysł na prezent.0
recenzje

Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści