Ranking najczęściej przegrywanych kaset

Digital logo
Przejdź do treści

Ranking najczęściej przegrywanych kaset

Digital
Opublikowane według Adrian w VHS · 28 Wrzesień 2020
Tags: najczesciejprzegrywanekasetyVHS
Wielu naszych klientów dostarcza do przegrania kasety VHS . Jest to jedna z najczęściej przez nas wykonywanych usług. Kasety te zwykle mają około dwadzieścia lat, jednak filmy na nich zapisane wzbudzają ciekawość. Wiele osób nagranych na tych filmach dzisiaj już z nami nie ma.

Najczęsciej przegrwane filmy zapisane na kasetach VHS:

1. Wesele, Ślub, Zaślubiny, Uroczystość Weselna
Jest to zdecydowany faworyt w tym rankingu. Często osoby, które mają dużą kolekcję kaset VHS, przynoszą do archiwizacji tylko tę. Podyktowane jest to tym, że nowa, cyfrowa postać filmu jest prezentem np. z okazji rocznicy ślubu. Najczęsciej kasety takie są dostarczane na ostatnią chwilę, oczekując wykonanie usługi na następny dzień. Zazwyczaj jest to możliwe, jednak może się wiązać z dodatkową opłatą.

2. Pierwsza Komunia Święta
Każdy z nas chce przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia z dzieciństwa. Takim wydarzeniem jest Pierwsza Komunia Święta. Często ze łzami w oczach oglądamy jacy byliśmy mali i przypominamy sobie naszych kolegów sprzed kilkunastu a nawet kilkudziesięciu lat. Dzięki takim nagraniom możemy mieć wspomnienia z najpiękniejszych dni swojego życia.

3. Studniówka
Ten tytuł klasyfikuje się na trzecim miejscu na naszej liście. Również jak powyższe tytuły zazwyczaj cyfrowa kopia jest wykonywana na jakąś okazję. W tym wypadku jest to spotkanie klasowe po latach. Wiele osób spotyka się z takiej okazji nawet raz w roku.
0
recenzje

Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści