Dlaczego archiwizację zlecić firmie?

Digital logo
Przejdź do treści

Dlaczego archiwizację zlecić firmie?

Digital
Opublikowane w VHS · 1 Listopad 2018
Przeglądając internet możemy spotkać prywatne ogłoszenia dotyczące przegrywanie filmów vhs na dvd lub skanowania zdjęć w okazyjnych cenach. Osoby zajmujące się tym prywatnie nie ponoszą kosztów w związku z prowadzeniem firmy, jednak pozostawienie swoich pamiątek w takich rękach może nieść za sobą konsekwencje.

Jaki sprzęt został do tego użyty?
Na potrzeby artykułu zaniosłem jedną kasetę VHS do osoby ogłaszającej się na OLX. Obsługa miła, czas realizacji zlecenia jeden dzień, cena atrakcyjna. Kasetę odtrzymałem spowrotem wraz z płytą DVD firmy Kaufland. Płyta po włożeniu do komputera odtwarzała się automatycznie. We właściwościach filmu możemy znaleść informację, że plik został stworzony przez program Honestech vhs dvd 2.0 se. Jest to darmowy program, dołączany do budżetowych Video Grabberów na USB. Jakiego magnetowidu do tego użyto? Niestety niewiem, ale wiem, że napewno nic firmowego.

Czy moje filmy w przyszłości nie pojawią się na Youtube?
W przypadku pozostawienia swoich filmów u osoby prywatnej nie mamy takiej gwarancji. Często na kasetach są nagrania prywatne, więc warto zadbać o to, żeby nie zostać bohaterem Youtuba. Firma odpowiada przed Państwem prawnie za pozostawione materiały.

Powierz swoje nagrania profesjonalistą i miej pewność, że nie zostaniesz bohaterem Youtuba


0
recenzje

Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści