Skanowanie zdjęć - Digital

logo firmy
Przejdź do treści
obraz boczny 1
obraz boczny 2

Skanowanie zdjęć

Usługi i cennik > Skanowanie

Skonowanie zdjęć

Skanowanie
Skanowanie zdjęć to łatwy sposób na przechowywanie wspomnień! Teraz możesz z łatwością dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Zapisz wszystkie swoje ulubione chwile w pamięci komputera i ciesz się nimi zawsze, gdy masz na to ochotę.
Dostępny natychmiast
1,80 zł
Dodaj

Nowy format Twoich fotografii

 • Masz stare zdjęcia, które straciły swój efekt?
 • Chcesz nadać im „nowe życie”?
 • Chcesz odnowić lub wykonać kopię starego zdjęcia?  

Dzięki skanowaniu zdjęć możesz zobaczyć nowy wygląd fotografii a także zachować je w formie cyfrowej. Nasze usługi to nie tylko skanowanie w wysokiej rozdzielczości ale również poprawa koloru, jasności i jakości obrazu.
Niestety fotografie mają to do siebie, że z upływem lat coraz gorzej dojrzeć w nich dobrą jakość barw. Po kilkunastu latach zdjęcie żółknie, blaknie a nawet  poprzez złe przechowywanie może pękać.
Świadczymy usługi w zakresie skanowania zdjęć na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu skanerów Epson Perfection. Epson Matrix CCD pozwala na skanowanie każdego szczegółu w najwyższej jakości i rozdzielczości. Zeskanowane zdjęcia będą wyglądać lepiej niż oryginały.

Jesteśmy jedną z najczęściej i najwyżej ocenianych firm tego typu na rynku. Otrzymaliśmy rekomendecję od wielu zadowolonych klientów. Zaufaj firmie z ponad 7 -letnim doświadczeniem.

Wysokie opinie w googe i na facebooku zobowiązują. Nasze zlecenia wykonujemy z niezwykłą starannością. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów. Do zleceń podchodzimy indywidualnie.

Jakie formaty skanujemy

Skanujemy prawie wszystkie formaty odbitek. Od tych bardziej popularnych:
 • 9×13
 • 10×15
 • 13×18
 • 15×21
do mniej standardowych. Zdarzają się kilenci, którzy dostarczają do nas zdjęcia w zupełnie niestandardowych formatach, wycięte ,, tak jak leci". Do takich obiektów zazwyczaj zachowujemy proporcje dostarczonych zdjęć.

Katalogowanie zdjęć

Jeżeli dostarczysz nam swoje odbitki posegregowane, np. w poszczególnych albumach lub oddzielone w jaki kolwiek inny sposób ( woreczkech, kopertach) stworzymy dla Ciebie foldery o takich samych nazwach. Dzięki temu będziesz miał szybki i łatwy dostęp do swoich archiwów. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Będziesz mógł się dzielić z bliskimi poszczególnymi folderami.

Skanowanie elementów niestandardowych

Jeżeli posiadasz w swoich archiwach materiały, które są dla Ciebie ważne, posiadają wartość sentymentalną lub historyczną warto je zeskanować. Gazety, pocztówki czy klisze wraz z upływem czasu ulegają zniszczeniu.
 • kartki pocztowe
 • gazety
 • zaproszenia ślubne
 • znaczki pocztowe i wiele innych

Skanujemy takie elementy jak:

Wszystkie czarno-białe lub kolorowe, których wielkość nie przekracza formatu A4. Skanowanie elementów niestandardowych wykonujemy w rozdzielczości 600 dpi, która umożliwi swobodny elentualny wydruk w podobniej jakości.

Dlaczego warto skanować zdjęcia

- zeskanowane zdjęcie odzyskuje swój blask
- papierowe fotografie są narażone na uszkodzenia i zniszczenia dlatego skanując zdjęcia można je uchronić przed utratą. Poprzez złe przechowywanie oraz nie pielęgnowanie klisz ulegają one degradacji co prowadzi do utraty pamiątek z ważnych chwil naszego życia
- trwałość danych elektronicznych jest lepsza od trwałości wydrukowanych zdjęć
- albumy, slajdy, kasety zajmują bardzo dużo miejsca co może być kłopotliwe jeśli ma się małe mieszkanie lub jeśli trzeba pamiętać o nich podczas przeprowadzek
- mając zdjęcia na dysku można je w każdej chwili przesłać drogą elektroniczną na drugi koniec świata

Stare zdjęcia, slajdy, negatywy, filmy z kaset VHS itp. możesz otrzymać w formie cyfrowej na płycie DVD, dysku zewnętrznym, pendriv'ie i odtwarzać je na telewizorze, komputerze lub laptopie.
Cennik
Skan   600 dpi          1.80 zł
Skan   800 dpi          2.00 zł

Format zapisu
JPEG / TIFF
Obraz 1

To może jeszcze Cię zainteresować:


Usługi Video
Przegrywaj stare filmy 8mm i super 8mm w łatwy sposób dzięki naszej usłudze digitalizacji. Teraz możesz odtworzyć wspomnienia z przeszłości na swoim komputerze lub telewizorze. Skorzystaj z naszej usługi digitalizacji.
Dostępny natychmiast
80,00 zł
Dodaj
Usługi Video
Przegrywanie kaset od kamer miniDV na różne nośniki, takie jak DVD, USB czy chmura, z możliwością dostosowania formatu.
Dostępny natychmiast
40,00 zł
Dodaj
Usługi Video
Przegrywanie kaset od kamer VHS-C na różne nośniki, takie jak DVD, USB czy chmura, z możliwością dostosowania formatu.
Dostępny natychmiast
35,00 zł
Dodaj
Usługi Video
Przegrywanie kaset od kamer video 8 na różne nośniki, takie jak DVD, USB czy chmura, z możliwością dostosowania formatu.
Dostępny natychmiast
40,00 zł
Dodaj
Wróć do spisu treści