Skanowanie zdjęć - Digital

Digital logo
Przejdź do treści

Skanowanie zdjęć

Usługi i cennik > Skanowanie

Skonowanie zdjęć

Nowy format Twoich fotografii

 • Masz stare zdjęcia, które straciły swój efekt?
 • Chcesz nadać im „nowe życie”?
 • Chcesz odnowić lub wykonać kopię starego zdjęcia?  

Dzięki skanowaniu zdjęć możesz zobaczyć nowy wygląd fotografii a także zachować je w formie cyfrowej. Nasze usługi to nie tylko skanowanie w wysokiej rozdzielczości ale również poprawa koloru, jasności i jakości obrazu.
Niestety fotografie mają to do siebie, że z upływem lat coraz gorzej dojrzeć w nich dobrą jakość barw. Po kilkunastu latach zdjęcie żółknie, blaknie a nawet  poprzez złe przechowywanie może pękać.
Świadczymy usługi w zakresie skanowania zdjęć na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu skanerów Epson Perfection. Epson Matrix CCD pozwala na skanowanie każdego szczegółu w najwyższej jakości i rozdzielczości. Zeskanowane zdjęcia będą wyglądać lepiej niż oryginały.

Jesteśmy jedną z najczęściej i najwyżej ocenianych firm tego typu na rynku. Otrzymaliśmy rekomendecję od wielu zadowolonych klientów. Zaufaj firmie z ponad 7 -letnim doświadczeniem.

Wysokie opinie w googe i na facebooku zobowiązują. Nasze zlecenia wykonujemy z niezwykłą starannością. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów. Do zleceń podchodzimy indywidualnie.

Jakie formaty skanujemy

Skanujemy prawie wszystkie formaty odbitek. Od tych bardziej popularnych:
 • 9×13
 • 10×15
 • 13×18
 • 15×21
do mniej standardowych. Zdarzają się kilenci, którzy dostarczają do nas zdjęcia w zupełnie niestandardowych formatach, wycięte ,, tak jak leci". Do takich obiektów zazwyczaj zachowujemy proporcje dostarczonych zdjęć.

Katalogowanie zdjęć

Jeżeli dostarczysz nam swoje odbitki posegregowane, np. w poszczególnych albumach lub oddzielone w jaki kolwiek inny sposób ( woreczkech, kopertach) stworzymy dla Ciebie foldery o takich samych nazwach. Dzięki temu będziesz miał szybki i łatwy dostęp do swoich archiwów. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Będziesz mógł się dzielić z bliskimi poszczególnymi folderami.

Skanowanie elementów niestandardowych

Jeżeli posiadasz w swoich archiwach materiały, które są dla Ciebie ważne, posiadają wartość sentymentalną lub historyczną warto je zeskanować. Gazety, pocztówki czy klisze wraz z upływem czasu ulegają zniszczeniu.

Skanujemy takie elementy jak:
 • kartki pocztowe
 • gazety
 • zaproszenia ślubne
 • znaczki pocztowe i wiele innych

Wszystkie czarno-białe lub kolorowe, których wielkość nie przekracza formatu A4. Skanowanie elementów niestandardowych wykonujemy w rozdzielczości 600 dpi, która umożliwi swobodny elentualny wydruk w podobniej jakości.

Dlaczego warto skanować zdjęcia

- zeskanowane zdjęcie odzyskuje swój blask
- papierowe fotografie są narażone na uszkodzenia i zniszczenia dlatego skanując zdjęcia można je uchronić przed utratą. Poprzez złe przechowywanie oraz nie pielęgnowanie klisz ulegają one degradacji co prowadzi do utraty pamiątek z ważnych chwil naszego życia
- trwałość danych elektronicznych jest lepsza od trwałości wydrukowanych zdjęć
- albumy, slajdy, kasety zajmują bardzo dużo miejsca co może być kłopotliwe jeśli ma się małe mieszkanie lub jeśli trzeba pamiętać o nich podczas przeprowadzek
- mając zdjęcia na dysku można je w każdej chwili przesłać drogą elektroniczną na drugi koniec świata

Stare zdjęcia, slajdy, negatywy, filmy z kaset VHS itp. możesz otrzymać w formie cyfrowej na płycie DVD, dysku zewnętrznym, pendriv'ie i odtwarzać je na telewizorze, komputerze lub laptopie.
Cennik

Skan   300 dpi          60 gr
Skan   600 dpi          80 gr
Skan   800 dpi          90 gr
Skan 1200 dpi       1.10 zł
Skan 2400 dpi       2.50 zł
Skon 3200 dpi       4.00 zł
Skan 4800 dpi       6.00 zł
Obraz 1
Digital
ul. Paczkowska 26
50-503 Wrocław
Wróć do spisu treści