Skanowanie slajdów - Digital

Logo
Przejdź do treści
obraz boczny 1
obraz boczny 2

Skanowanie slajdów

Usługi i cennik > Skanowanie

Skanowanie slajdów

Cennik
Skan   2400 dpi          1.80 zł
Skan   3200 dpi          2.00 zł

Format zapisu
JPEG / TIFF

Profesjonalne skanowanie slajdów

Oferujemy skanowanie slajdów w różnych rozdzielczościach, nawet do 4800 dpi. Polecana przez nas rozdzielczość 3200 dpi jest wystarczająca nawet do dużych powiększeń. Takie zdjęcia można porównać do tych wykonanych nowoczesnymi aparatami z matrycą 10 megapikseli.

Każde zdjęcie przechodzi przez korektę, dodatkowo jest kadrowane i obracane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie usunąć drobne niedoskonałości oraz ożywić kolory.

Jesteśmy jedną z najczęściej i najwyżej ocenianych firm tego typu na rynku. Otrzymaliśmy rekomendecję od wielu zadowolonych klientów. Zaufaj firmie z ponad 7 -letnim doświadczeniem.

Wysokie opinie w google i na facebooku zobowiązują. Nasze zlecenia wykonujemy z niezwykłą starannością. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów. Do zleceń podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy nowoczesne technologie

Na tle konkurencji z pewnością wyróżnia nas stosowanie profesjonalnego sprzętu. Niektóre z ważniejszych technologii wykorzystywanych podczas skanowania slajdów:
- Digital ICE pozwala usunąć niedoskonałości w postaci załamania, pyłków oraz wielu innych problemów związanych z jakością slajdów. Skanowanie z tym systemem trwa znacznie dłużej i wymaga konkretnych zasobów systemowych.
- Dust Removal usuwa pyłki oraz kurz. Pomimo tego zawsze powierzone nam slajdy są odpowiednio przygotowane do skanowania, między innymi kurz oraz brud zostają zdmuchnięte sprężonym powietrzem.

Jaką rozdzielczość wybrać

*2400 dpi - możliwość wydruku zdjęć w formacie 18x24 cm

Skanowanie w rozdzielczości 2400 dpi pozwala na swobodne przeglądanie zdjęć używając niewielkich powiększeń. Poniżej przedstawiamy powiększenie zdjęcia wykonanego w takiej rozdzielczości.

Digital ICE

Funkcja Digital ICE pozwala usunąć trwałe zadrapania, których nie da się usunąć w żaden inny sposób. Jednak przydatna jest jedynie do kolorowych slajdów i negatywów. Tej funkcji używa się w slajdach noszących wyraźne zadrapania, gdyż używanie jej profilaktycznie może spowodować efekt zmniejszenia kontrasu oraz rozmazanie obrazu. Przed podjęciem próby skanowania w tym trybie warto spróbować oczyścić slajd chemicznie.

Usuwanie kurzu, ożywienie kolorów

Podczas skanowania slajdów częstym problemem jest nieprawidłowe odwzorowanie kolorów. Dotyczy to zwłaszcza slajdów ORWO. Przeważającym kolorem może być czerwony lub niebieski. Jest to efekt dość nieprzyjemny dla oka, jednak przy użyciu nowych technologii łatwy do zniwelowania.
Wróć do spisu treści